KONST / Litografier / Färglitografi 12948427
nr 1294 8427
Eric Elfwén
(1921-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 179/360, daterad 1969. Motivet: 33x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:27:48
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Eric Elfwén
Läs mer om Eric Elfwén